contact_form - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: Activated plugins
bg: Активиране на приложението

en: Read more
bg: Прочетете повече

en: Settings
bg: Настройки

en: Installed plugins
bg: Инсталиране на приложението

en: Recommended plugins
bg: Препоръчани приложения

en: Download
bg: Изтегляне

en: Install %s
bg: Инсталиране %s

en: Install now from wordpress.org
bg: Инсталирай сега от  wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
bg: Ако имате някакви въпроси, моля свържете с нас чрез plugin@bestwebsoft.com или попълнете нашата форма за контакти на нашия сайт

en: Contact Form Options
bg: Настройки на Формата за контакт

en: Contact Form
bg: Форма за контакт

en: Name:
bg: Име:

en: E-Mail Address:
bg: E-mail адрес:

en: Subject:
bg: Тема:

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Attachment:
bg: Прикачване на файл:

en: Thank you for contacting us.
bg: Благодарим Ви, че се свързахте с нас.

en: Options saved.
bg: Опциите са запазени

en: Such user is not exist. Settings are not saved.
bg: Не са намерени данни за потребителя. Настройките не са запазени

en: Please input correct email. Settings are not saved.
bg: Моля, въведете коректен Email. Настройките не са запазени.

en: If you would like to add a Contact Form to your website, just copy and put this shortcode onto your post or page or widget:
bg: Ако искате да добавите формата за контакт на своят сайт копирайте и поставете този код в страницата или публикацията или джаджа:

en: If information in the below fields are empty then the message will be send to an address which was specified during registration.
bg: Ако посочените по-долу полета не са попълнени, съобщението ще бъде изпратено на Email адрес, който е определен по време на регистрацията

en: Use email of wordpress user:
bg: Използвайте Email на Wordpress потребител:

en: Select user name
bg: Избиране на потребител

en: Set a name of user who will get messages from a contact form.
bg: Задайте името на потребителя, който ще получава съобщенията от формата за контакт.

en: Use this email:
bg: Използвайте този Email:

en: Set an email address which will be used for messages receiving.
bg: Задаване на Email адрес, който ще се използва за получаване на съобщения.

en: Additional options
bg: Допълнителни настройки

en: Display Attachment block
bg: Покажи опция за прикачване на файл

en: Users can attach files of the following types
bg: Потребителите могат да прикачват файлове от следните видове

en: Display Send me a copy block
bg: Показване на опция за изпращане на копие

en: Change FROM fields of the contact form
bg: Промяна от полета на формата за контакт

en: Sent from (ip address)
bg: Изпратено от (ip адрес)

en: Date/Time
bg: Дата/Час

en: Coming from (referer)
bg: Идва от (referer)

en: Using (user agent)
bg: Използвайки (user agent)

en: Change label for fields of the contact form
bg: Промяна на етикетите за полета във формата за контакт

en: Save Changes
bg: Запис на промените

en: Sorry, your e-mail could not be delivered.
bg: Съжаляваме, Вашето съобщение не може да бъде изпратено.

en: You can attach files of the following types
bg: Можете да прикачвате файлове от следните типове

en: Send me a copy
bg: Изпрати ми копие

en: Submit
bg: Изпрати

en: Your name is required.
bg: Вашето име е задължително.

en: A proper e-mail address is required.
bg: Правилният Email адрес е задължителен.

en: Subject text is required.
bg: Заглавието е задължитено.

en: Message text is required.
bg: Текстовото съобщение е задължително.

en: Please make corrections below and try again.
bg: Моля направете необходимите корекции по-долу и опитайте отново.

en: Attachment is broken.
bg: Прикаченият файл не се поддържа

en: Please complete the CAPTCHA.
bg: Моля попълнете CAPTCHA.

en: Contact from
bg: Форма за контакт

en: Name
bg: Име

en: Subject
bg: Относно

en: Message
bg: Съобщение

en: Site
bg: Сайт

en: If you can see this MIME than your client doesn't accept MIME types!
bg: Ако видиждате това значи, че вашият MIME клиент за електронна поща не поддържа MIME тип!

en: Support
bg: Поддръжка
