contact_form - en to el translation catalogue (59 entries)

en: Activated plugins
el: Ενεργοποιημένα πρόσθετα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Installed plugins
el: Εγκατεστημένα πρόσθετα

en: Recommended plugins
el: Προτεινόμενα πρόσθετα

en: Download
el: Κατέβασμα

en: Install %s
el: Εγκατάσταση %s

en: Install now from wordpress.org
el: Εγκαταστήστε τώρα από το wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
el: Αν έχετε απορίες, επικοινωνήστε στο plugin@bestwebsoft.com ή μέσω της φόρμας επικοινωνίας της ιστοσελίδας μας

en: Contact Form Options
el: Επιλογές φόρμας επικοινωνίας

en: Contact Form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: Name:
el: Όνομα:

en: E-Mail Address:
el: Διεύθυνση e-mail:

en: Subject:
el: Θέμα:

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Attachment:
el: Επισύναψη:

en: Thank you for contacting us.
el: Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

en: Options saved.
el: Οι επιλογές αποθηκεύτηκαν.

en: Such user is not exist. Settings are not saved.
el: Δεν υπάρχει τέτοιος χρήστης. Οι επιλογές δεν αποθηκεύτηκαν.

en: Please input correct email. Settings are not saved.
el: Παρακαλούμε εισάγετε μια σωστή διεύθυνση email. Οι επιλογές δεν αποθηκεύτηκαν.

en: If you would like to add a Contact Form to your website, just copy and put this shortcode onto your post or page or widget:
el: Αν θέλετε να προσθέσετε μια φόρμα επικοινωνίας στην ιστοσελίδα σας, αντιγράψτε αυτό τον σύντομο κώδικα στην ανάρτηση, τη σελίδα ή το πρόσθετό σας:

en: If information in the below fields are empty then the message will be send to an address which was specified during registration.
el: Αν τα παρακάτω πεδία είναι κενά, το μήνυμα θα σταλεί στη διεύθυνση που ορίστηκε κατά την εγγραφή

en: Use email of wordpress user:
el: Τα μηνύματα θα στέλνονται στο email του χρήστη:

en: Select user name
el: επιλογή χρήστη

en: Set a name of user who will get messages from a contact form.
el: Τα μηνύματα θα λαμβάνει ο χρήστης

en: Use this email:
el: Τα μηνύματα θα στέλνονται στο email

en: Set an email address which will be used for messages receiving.
el: Ορίστε την διεύθυνση email στην οποία θα αποστέλλονται τα μηνύματα.

en: Additional options
el: Πρόσθετες επιλογές

en: Display Attachment block
el: Προβολή κουτιού επισύναψης αρχείου

en: Users can attach files of the following types
el: Οι χρήστες μπορούν να επισυνάψουν αρχεία τύπου

en: Display Send me a copy block
el: Προβολή κουτιού "Στείλτο και σ' εμένα"

en: Change FROM fields of the contact form
el: Αλλάξτε το πεδίο "ΑΠΟ" της φόρμας επικοινωνίας

en: Display additional info in email
el: Προβολή πρόσθετων πληροφοριών στο email

en: Sent from (ip address)
el: Στάλθηκε από (διεύθυνση ip)

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/Ώρα

en: Coming from (referer)
el: Από (referer)

en: Using (user agent)
el: με χρήση (user agent)

en: Change label for fields of the contact form
el: Αλλαγή ετικετών πεδίων της φόρμας επικοινωνίας

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Sorry, your e-mail could not be delivered.
el: Δυστυχώς δεν μπορέσαμε να στείλουμε το email σας.

en: You can attach files of the following types
el: Μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία τύπου

en: Send me a copy
el: Στείλε μου ένα αντίγραφο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Your name is required.
el: Γράψτε οπωσδήποτε το όνομά σας.

en: A proper e-mail address is required.
el: Απαιτείται μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: Subject text is required.
el: Γράψτε οπωσδήποτε ένα θέμα

en: Message text is required.
el: Απαιτείται κείμενο μηνύματος.

en: Please make corrections below and try again.
el: Κάνετε διορθώσεις παρακάτω και ξαναπροσπαθήστε.

en: Attachment is broken.
el: Το επισυναπτόμενο δεν λειτουργεί.

en: Please complete the CAPTCHA.
el: Συμπληρώστε το CAPTCHA.

en: Contact from
el: Επικοινωνία από

en: Name
el: Όνομα

en: Email
el: E-Mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: If you can see this MIME than your client doesn't accept MIME types!
el: Wenn Sie dieses MIME sehen, unterstützt Ihr Client keine MIME-Typen!

en: FAQ
el: Συχνές ερωτήσεις

en: Support
el: Υποστήριξη
