contact_form - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Activated plugins
lt: Aktyvuoti įskiepiai

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Installed plugins
lt: Įdiegti įskiepiai

en: Recommended plugins
lt: Rekomenduojami įskiepiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Install now from wordpress.org
lt: Įdiegti dabar iš wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
lt: Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis per plugin@bestwebsoft.com arba užpildykite mūsų kontaktų formą mūsų svetainėje

en: Contact Form Options
lt: Kontaktų formos parinktys

en: Contact Form
lt: Kontaktų forma

en: Name:
lt: Vardas:

en: E-Mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Subject:
lt: Tema:

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: Attachment:
lt: Priedas:

en: Thank you for contacting us.
lt: Dėkojame, kad su mumis susisiekėte.

en: Options saved.
lt: Parinktys išsaugotos.

en: Such user is not exist. Settings are not saved.
lt: Toks vartotojas neegzistuoja. Nustatymai neišsaugoti.

en: Please input correct email. Settings are not saved.
lt: Prašome įrašyti teisingą el. pašto adresą. Nustatymai neįrašyti.

en: If you would like to add a Contact Form to your website, just copy and put this shortcode onto your post or page or widget:
lt: Jei norite pridėti kontaktų formą prie savo svetainės, tiesiog nukopijuokite šį trumpą kodą į savo puslapį ar elementą:

en: If information in the below fields are empty then the message will be send to an address which was specified during registration.
lt: Jei informacijos žemiau esančiuose laukuose nėra, pranešimas bus išsiųstas adresu, kuris buvo nurodytas prisiregistravimo metu.

en: Use email of wordpress user:
lt: Naudoti wordpress vartotojo el. pašto adresą:

en: Select user name
lt: Pasirinkite vartotojo vardą

en: Set a name of user who will get messages from a contact form.
lt: Nurodykite vardą vartotojo, kuris gaus pranešimus iš Kontaktų formos.

en: Use this email:
lt: Naudoti šį el. pašto adresą:

en: Set an email address which will be used for messages receiving.
lt: Nustatykite el. pašto adresą, kuris bus naudojamas pranešimams gauti.

en: Additional options
lt: Papildomos parinktys

en: Display Attachment block
lt: Rodyti priedų įrašą

en: Users can attach files of the following types
lt: Vartotojai gali prikabinti šių tipų failus

en: Display Send me a copy block
lt: Rodyti „Siųsti kopiją man“ įrašą

en: Change FROM fields of the contact form
lt: Pakeiskite IŠ srityse kontaktų formos

en: Sent from (ip address)
lt: Siųsta iš (ip adresas)

en: Date/Time
lt: Data/laikas

en: Coming from (referer)
lt: Ateita iš (nukreipiklis)

en: Using (user agent)
lt: Naudoja (naršyklės įrašas)

en: Change label for fields of the contact form
lt: Pakeiskite antraštes kontaktų formos etiketėms

en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Sorry, your e-mail could not be delivered.
lt: Deja, jūsų el. laiško nepavyko pristatyti.

en: You can attach files of the following types
lt: Galite prikabinti šių tipų failus

en: Send me a copy
lt: Siųsti kopiją man

en: Submit
lt: Siųsti

en: Your name is required.
lt: Būtina įrašyti vardą.

en: A proper e-mail address is required.
lt: Būtina įrašyti teisingą el. pašto adresą.

en: Subject text is required.
lt: Būtina įrašyti temą.

en: Message text is required.
lt: Būtina įrašyti laiško turinį.

en: Please make corrections below and try again.
lt: Prašome pataisyti laišką ir bandyti iš naujo.

en: Attachment is broken.
lt: Pridedamas failas sugadintas.

en: Please complete the CAPTCHA.
lt: Prašome užpildyti CAPTCHA.

en: Contact from
lt: Kontaktų forma

en: Name
lt: Vardas

en: Email
lt: El. paštas

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Tekstas

en: Site
lt: Svetainė

en: If you can see this MIME than your client doesn't accept MIME types!
lt: Jei galite matyti šį MIME tipą, jūsų klientas nepriima MIME tipų!

en: FAQ
lt: DUK

en: Support
lt: Palaikymas
