contact_form - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Read more
nl: Lees verder

en: Settings
nl: Instellingen

en: Installed plugins
nl: Geïnstalleerde Plugins

en: Recommended plugins
nl: Aanbevolen Plugins

en: Install %s
nl: Installeer %s

en: Install now from wordpress.org
nl: Installeer nu via wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
nl: Mocht je nog vragen hebben stuur dan een email naar plugin@bestwebsoft.com of vul het contactformulier op onze website in.

en: Contact Form Options
nl: Contact Form Opties

en: Name:
nl: Naam:

en: E-Mail Address:
nl: Email adres:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Message:
nl: Bericht:

en: Attachment:
nl: Bijlage:

en: Thank you for contacting us.
nl: Bedankt voor uw bericht.

en: Options saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Such user is not exist. Settings are not saved.
nl: Deze gebruiker bestaat niet. Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Please input correct email. Settings are not saved.
nl: Geef een geldig email adres op. Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: If you would like to add a Contact Form to your website, just copy and put this shortcode onto your post or page or widget:
nl: Als je een Contact Form aan je website wil toevoegen, kopieer dan deze code in je bericht op op je pagina of widget:

en: If information in the below fields are empty then the message will be send to an address which was specified during registration.
nl: Als het onderstaande veld leeg blijft, dan zal het bericht gestuurd worden aan het adres dat is gespecificeerd tijdens de registratie.

en: Use email of wordpress user:
nl: Gebruik het email adres van de Wordpress gebruiker:

en: Select user name
nl: Kies gebruikersnaam

en: Set a name of user who will get messages from a contact form.
nl: Voer de naam in van de gebruiker die berichten van dit contact formulier moet ontvangen.

en: Use this email:
nl: Gebruik dit email adres:

en: Set an email address which will be used for messages receiving.
nl: Geef een email adres op waar de berichten naar verstuurd worden.

en: Additional options
nl: Extra opties

en: Display Attachment block
nl: Bijlages toestaan

en: Users can attach files of the following types
nl: Gebruikers kunnen de volgende bestandtypen toevoegen

en: Display Send me a copy block
nl: Geef "Kopie aan mij sturen" weer

en: Change FROM fields of the contact form
nl: Veranderen van velden van het contactformulier

en: Sent from (ip address)
nl: Verstuurd van (IP-adres)

en: Date/Time
nl: Datum/Tijd

en: Coming from (referer)
nl: Verstuurd vanaf (referer)

en: Using (user agent)
nl: Met  (user agent)

en: Change label for fields of the contact form
nl: Verander de namen van de labels

en: Save Changes
nl: Bewaar veranderingen

en: Sorry, your e-mail could not be delivered.
nl: Sorry, uw bericht kon niet worden verstuurd.

en: You can attach files of the following types
nl: Bestanden van het volgende formaten kunnen worden bijgesloten

en: Send me a copy
nl: Kopie aan mij sturen

en: Submit
nl: Versturen

en: Your name is required.
nl: U bent vergeten uw naam op te geven

en: A proper e-mail address is required.
nl: U bent vergeten uw emailadres op te geven

en: Subject text is required.
nl: U bent vergeten een onderwerp op te geven

en: Message text is required.
nl: U bent vergeten een bericht op te geven

en: Please make corrections below and try again.
nl: Vul alle vereiste informatie in en probeer het opnieuw.

en: Attachment is broken.
nl: Bijlage is beschadigd.

en: Please complete the CAPTCHA.
nl: Vul de CAPTCHA in.

en: Contact from
nl: Contact van

en: Name
nl: Naam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Site
nl: Website

en: If you can see this MIME than your client doesn't accept MIME types!
nl: Als u deze MIME ziet, dan ondersteunt uw client geen MIME-Typen!

en: FAQ
nl: Veel gestelde vragen (FAQ)
