contact_form - en to ro_RO translation catalogue (65 entries)

en: Activated plugins
ro_RO: Plugin-uri activate

en: Read more
ro_RO: Citeste mai multe

en: Settings
ro_RO: Setari

en: Installed plugins
ro_RO: Pluginuri instalate

en: Recommended plugins
ro_RO: Pluginuri recomandate

en: Download
ro_RO: Descarca

en: Install %s
ro_RO: Instaleaza %s

en: Install now from wordpress.org
ro_RO: Instaleaza acum de pe wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
ro_RO: Daca aveti intrebari, va rugam sa ne contactati folosind plugin@bestwebsoft.com sau completati formularul de contact de la noi de pe site

en: Contact Form Options
ro_RO: Optiuni formular de contact

en: Contact Form
ro_RO: Formular de contact

en: Name:
ro_RO: Nume:

en: E-Mail Address:
ro_RO: Adresa email:

en: Subject:
ro_RO: Subiect:

en: Message:
ro_RO: Mesaj:

en: Attachment:
ro_RO: Atasament:

en: Thank you for contacting us.
ro_RO: Va multumim ca ati luat legatura cu noi.

en: If the option 'Redirect to page' is selected then url field should be fillied in the following format
ro_RO: Daca optiunea 'Redirectioneaza la pagina' este selectata, atunci campul url ar trebui completat in urmatorul format

en: Options saved.
ro_RO: Optiuni salvate.

en: Such user is not exist. Settings are not saved.
ro_RO: Acest utilizator nu exista. Setarile nu au fost salvate.

en: Please input correct email. Settings are not saved.
ro_RO: Va rugam introduceti un email corect. Setarile nu au fost salvate.

en: If you would like to add a Contact Form to your website, just copy and put this shortcode onto your post or page or widget:
ro_RO: Daca ati dori sa adaugati un Formular de Contact pe situl dumneavoastra, copiati si lipiti acest cod intr-o pagina sau widget:

en: If information in the below fields are empty then the message will be send to an address which was specified during registration.
ro_RO: Daca informatia din campurile urmatoare este nula, atunci mesajul va fi trimis la adresa specificata in timpul procesului de inregistrare.

en: Use email of wordpress user:
ro_RO: Foloseste email-ul utilizatorului Wordpress:

en: Select user name
ro_RO: Alege numele utilizatorului

en: Set a name of user who will get messages from a contact form.
ro_RO: Alege numele utilizatorului care va primi mesaje de la formularul de contact.

en: Use this email:
ro_RO: Foloseste acest email:

en: Set an email address which will be used for messages receiving.
ro_RO: Alege o adresa email care sa fie folosita pentru primirea mesajelor.

en: Additional options
ro_RO: Optiuni aditionale

en: Display Attachment block
ro_RO: Afisaza blocul de Atasamente

en: Users can attach files of the following types
ro_RO: Utilizatorii pot atasa fisiere de urmatoarele tipuri

en: Display Attachment explanations
ro_RO: Afisaza explicatii despre Atasamente

en: Display explanations after Attachment block
ro_RO: Afisaza explicatiile dupa blocul Atasament

en: Display Send me a copy block
ro_RO: Afisaza blocul Trimite-mi o copie

en: What use?
ro_RO: Ce sa folosesc?

en: To send mail you can use the wordpress wp_mail function
ro_RO: Pentru a trimite mailuri puteti folosi functia Wordpress wp_mail

en: To send mail you can use the php mail function
ro_RO: Pentru a trimite mailuri puteti folosi functia PHP mail

en: Change FROM fields of the contact form
ro_RO: Modifica linia DE LA din formularul de contact

en: Display additional info in email
ro_RO: Afisaza informatii aditionale in email

en: Sent from (ip address)
ro_RO: Trimis de la (adresa IP)

en: Date/Time
ro_RO: Data/Ora

en: Coming from (referer)
ro_RO: Venind de la (referinta)

en: Using (user agent)
ro_RO: Folosind (Agent)

en: Change label for fields of the contact form
ro_RO: Schimba etichetele pentru campurile formularului de contact

en: Action after the send mail
ro_RO: Actiune dupa trimiterea mailului

en: Display text
ro_RO: Afisaza text

en: Redirect to page
ro_RO: Redirectioneaza la pagina

en: Save Changes
ro_RO: Salveaza schimbarile

en: Sorry, your e-mail could not be delivered.
ro_RO: Ne pare rau, mailul dumneavoastra nu a putut fi livrat.

en: You can attach files of the following types
ro_RO: Puteti atasa fisiere de urmatoarele tipuri

en: Send me a copy
ro_RO: Trimite-mi o copie

en: Submit
ro_RO: Trimite

en: Your name is required.
ro_RO: Numele dumneavoastra este necesar.

en: A proper e-mail address is required.
ro_RO: O adresa email valida este necesara.

en: Subject text is required.
ro_RO: Subiectul mesajului este necesar

en: Message text is required.
ro_RO: Textul mesajului este necesar.

en: Please make corrections below and try again.
ro_RO: Va rugam sa realizati corecturile de mai jos si sa incercati din nou.

en: Attachment is broken.
ro_RO: Atasamentul este stricat.

en: Please complete the CAPTCHA.
ro_RO: Va rugam completati CAPTCHA-ul

en: Contact from
ro_RO: Formular de contact

en: Name
ro_RO: Nume

en: Subject
ro_RO: Subiect

en: Message
ro_RO: Mesaj

en: If you can see this MIME than your client doesn't accept MIME types!
ro_RO: Daca vedeti acest MIME atunci clientul dumneavoastra nu accepta tipuri MIME!

en: Support
ro_RO: Suport tehnic
